• Süre aktarımı ve yeni yüklemeler için: Yeni Sistem Duyuru
  • Forum'u görmek için kayıtlı olmanız ve bot süreniz olmanız gerekmektedir.

2captcha.com ÜYELİK ALMA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ataersen

Şehveti olmayan sevginin 'Beklentisi' de olmaz...
Süper Mod
Abone
https://2captcha.com/ sitesine Girin Kayıt Olun Girişinizi Yapın ve sayfada bulunan Add funds (Para Ekle ) butonuna basın Ödeme Şeklini PayPro Global Secin Ülke ÇİN secerseniz komusyon ödemezsiniz ödemenizi yaptıktan Sonra DASHBOARD (GÖSTERGE PANELİ ) Burada Aşşagı da API KEY 8e8590aa2c26a74a3bc6b84a9fedd5c7 Göreceksiniz bu key sizin OsmanlıBot a Girecegiz Keydir...! Bu anahtarı Kimse ile paylaşmayın...!!!!

ataersen

Süper Mod
Abone
85 TL üçreti var 1 kere alıyorsun baya gidiyor

ismail12345

Üye
Üye
osmanlı bot'ta dönmek istiyorum xıgcode3 sız giriş yaptıgı için otomatik hapis yiyorum diye bıraktım bir çözüm bulundu mu cunku 20 den fazla char gitmişti bıkmıştım artık açmakla ugraşmaktan

ataersen

Süper Mod
Abone
Şu an Sunucularımız Stabil Çalışmaktadır Yakalanmayı %80 atladık
(Yakalanmayan Bot yok)

fabric21

Üye
Üye
Şu an Sunucularımız Stabil Çalışmaktadır Yakalanmayı %80 atladık
(Yakalanmayan Bot yok)
abim günaydın bu bot yeni cıkan ne bu 85 tllik ne yapıyoruz bunla yani
bana özelden yazarmısın abi birkaç sorum olucak
4 5 char sokmak istiyorum 1 pcden multi clientle mac ve proxy nasıl alırım nasıl yaparım bilgi almam lazım

taha16

Üye
Üye
bu Arada arkadaslar bole sitelerden alisveris yaparken muhakkak sanal kart kullanın ve kendinizi garantiye alin.

Mutant11

Üye
Üye
bu knightta çıkan catpcha normal captcha mı recaptcha mı acaba recaptcha olanın fiyatı daha yüksek

ulubozkurt

Üye
Üye
Allah aşkına nasıl site bu?? Oamanlı bot sitesine giriyorum bot nerede? Özellikleri neler? Nereden satın alıyoruz? Ban riski vs nereden görüyoruz biri yazabilir mi?

ataersen

Süper Mod
Abone
Allah aşkına nasıl site bu?? Oamanlı bot sitesine giriyorum bot nerede? Özellikleri neler? Nereden satın alıyoruz? Ban riski vs nereden görüyoruz biri yazabilir mi?
Sitede bir sorun göremedim biraz bakarsanız botun nereden yuklenecegi yakalanma varmı yokmu görürsünüz
KAYNAKLAR Kısmından botu indirin ne olur ne olmaz link vereyim ben yine https://osmanlibot.com/resources/osmanlibot.1/download

ban riskine konu açtım ordan takip ede bilirsiniz botu nasıl kullanacagım ve yukleme yapacagım gıbı sorularınızı yardım ve sıksorulan sorulardan bakarak yapa bılırsınız botu almaya gelınce sonteklıf den ala bılırsınız onu da forum da ve yukarıda açtıgımız koskoca dükkan sekmesinden ala bilirsiniz...! gider yapmadan önce lütfen bana msj atın (Tavsiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...